Skip to content

Питання-Відповіді

Курс навчання розбивається на уроки. Кожний урок - це певна граматична конструкція (ми називаємо її "навиком"), і майже 100 прикладів цієї конструкції, кожний з яких має певну тематичну картинку та професійно озвучений. Навчання передбачає системне тренування кожної конструкції "до автоматизму" трьома видами вправ. Кожний урок має граматичні пояснення, підказки, тощо.

В Кроці 1 Ви слухаєте аудіо і повинні зібрати почуте з показаних слів. Потрібно уважно слухати і кликати на слова. Так ви звикнете до того як виглядають звучать слова. Так зазвичай відбувається з дітьми: спочатку освоєння мови на слух - потім читаємо - потім пишемо. так що слухання і збирання почутого з слів - легка попередня підготовка до правопису.

У Кроці 2 Ви знову бачите і активно використовуєте слова, написані перед Вашими очима. Іноді, закривайте очі і уявляйте, як слова пишуться.

За крок 3 Ви вже повинні писати ці слова з клавіатури. Якщо раптом не виходить написати правильно, використовуйте підказку (значок "око"). Подивіться на правильне написання і спробуйте знову.

Маючи початково низький рівень, Ви будете відчувати більш виражені складності. Ми не можемо створити курс, який однаково добре підходить всім, але постаралися закласти в нього максимально можливу гнучкість.
Запитання та коментарі прохання надсилати на електронну скриньку info@lingva.ua

Також в особистому кабінеті під час навчання у Вас буде доступний чат «Зворотній зв’язок», в якому теж можна буде задати запитання:
 • Стосовно методики навчання
 • Стосовно методики навчання
 • Про помилку в роботі сайту
 • Стосовно роботи сайту, тощо
Всі питання розподіляються серед спеціалістів, які будуть враховувати їх у своїй діяльності або надавати відповідь при необхідності.

Сподіваємося на подальший зворотній зв’язок з Вами, бо це є важливою допомогою для всіх користувачів.
Доступ до курсу надається без обмежень в часі.
Кожний рівень (А1-А2, В1-В1+, або В2) складається з 150 уроків, кожний з уроків налічує 40-110 завдань, які виконуються трьома видами вправ (ми їх називаємо «кроками»).

Зазвичай проходження одного уроку займає 30-60 хвилин. Тож, 150 уроків при щоденному користуванні платформою потребуватиме 2,5-5 місяців.

Навігація в навчальному курсі побудована так, щоб Ви самостійно обирали, який урок Ви хочете проходити, обирали зручний для Вас час та тривалість навчання. Врахуйте, що система не буде нагадувати Вам про необхідність навчання, тож Ваш результат – у Ваших руках! Якщо у Вас вже є певний рівень знань – вхідний тест їх виявить та частково зарахує відповідні уроки до Вашого прогресу.

Логічно очікувати, що з таким підходом Ви самостійно обиратимете:
 • які уроки Ви хочете проходити,
 • скільки Ви хочете затриматися на кожному кроці,
 • скільки разів хочете повторювати кожний крок,
 • скільки разів будете прослуховувати аудіо,
 • чи будете повторювати пройдений матеріал,
 • чи будете дивитися в підказку (доступні на кроці 2-3),
 • чи будете пропускати завдання (зелена кнопка),
 • скільки будете думати над кожним завданням,
 • і чи будете підглядати в граматичний коментар.
Ви досягнете найбільших результатів, якщо сам процес буде реально цікавим для Вас особисто. Радимо самостійно регулювати вищенаведені параметри, аби мотивація тільки зростала. Пам’ятайте: зацікавленість працює краще за силу волі.
Обмежень по віку немає, проте бажано щоб це були учні середньої та старшої школи.
Так, наша система розрахована як на новичків, так і на тих, хто має певні базові знання.

Якщо у Вас є певні знання з англійської мови, вступне тестування зарахує результати тесту до Вашого прогресу, тож курс Ви зможете закінчити швидше. Тестування необов'язкове.
Так.
По-перше, кожний крок та вправа - це певного роду міні-тест, якщо Ви його не пройдете, Вам не зарахується прогрес.

По-друге, в кінці навчання буде тест для отримання сертифікату про закінчення рівня.
У реальному спілкуванні Ви ніколи не знаєте, що за слово прозвучить з вуст співрозмовника через мить. Людське спілкування, як і життя, повно непередбачуваності. Намагаючись зрозуміти людину, Ви не перекладайте слова, а розпізнаєте сенс за ними з огляду на сіутацію. Намагаючись висловити думку, Ви, я сподіваюся, не перекладайте слова, а шукаєте готовий шаблон і міняєте його в разі потреби. Курс навчання на Lingva.Skills задуманий так, щоб допомогти Вам подолати залежність від передбачуваності та визначеності, а не зміцнити цю залежність. Реальне розвиток йде не від знань до нових знань, а від меншої впевненості до більшої.
Я щиро вважаю, що знання слів і їх перекладів позбавляє Вас такого потрібного почуття азарту, зухвалого пригоди.

Віталій Зубков.
Так, звичайно.
Після входу в систему, у вас на сторінці буде відображатися тест. Цей тест на виправлення помилок. По суті він перевіряє чи вмієте ви користуватися мовою.
Проблема може бути пов'язана із швидкістю з'днання та завантаженням серверів, а також стабільністю роботи Вашого браузера.
Спробуйте скористатися Mozilla Firefox firefox.com браузером, який підтримує відкриті стандарти, що ми їх дотримуємося в створенні нашого соціального продукту.
Спробуйте в іншій час та з іншого провайдера/компьютера/браузера та повідомте чи є різниця.
Переконайтесь, що Ви взагалі чуєте звук на Вашому пристрої. Після цього, перейдіть за посиланням: http://srs.lingva.ua/audiotest.html. Якщо Ви чуєте звук але його нема в деяких вправах - напишіть нам
По-перше переконайтесь, що вимкнена клавіша «CapsLock»;

По-друге зверніть увагу на першу літеру e-mail (інколи перша літера велика, а користувачі пишуть велику/чи навпаки)

По-третє переконайтесь що вімкнена саме англійська клавіатура

Будь ласка зайдіть в свій особистий кабінет. В ньому є функція змінити електронну адресу та пароль.