Skip to content

#КиївЗаговоритьАнглійською

Проект «#КиївЗаговоритьАнглійською» переміг в конкурсі Громадського бюджету Києва (посів 4-те місце з більш, ніж 800 проектів). Дякуємо всім за довіру та віддані голоси за наш проект!

В рамках проекту ми підписали меморандум з Київською міською державною адміністрацією! Партнерами проекту були: Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА. КНП "Освітня агенція міста Києва", Інформаційне агентство "Укрінформ", громадська організація "GoGlobal", громадська організація "Capital English".

В рамках Проекту #КиївЗаговоритьАнглійською, протягом 2018 року 10 тисяч киян БЕЗКОШТОВНО навчались англійській мові завдяки наступним активностям:

  • онлайн навчання на порталі Lingva.Skills (www.lingva.ua) – ефективна технологія, яка тренує активне використання англійської мови (ті, хто вже навчається, можуть продовжувати); дана онлайн платформа завдяки грунтовній методології замінить зустрічі з викладачами, зекономивши Ваш час на пересування по Києву, та зможе охопити до 3 млн киян,
  • щоденне розміщення корисної та практичної інформації щодо граматики, лексики, мотивації до вивчення мови у Telegram-каналі та у рубриці Lingva.Inform. Наполегливо радимо підписатися на наш Telegram-канал!
  • 12 унікальних вебінарів із Віталієм Зубковим, методологом Lingva.Skills, психолінгвістом, поліглотом та викладачем із 20-ти річним досвідом викладання 5 іноземних мов (теми та графік вебінарів буде повідомлено додатково особам, зареєстрованим у проекті),
  • проведення English Speaking Clubs в Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Календар подій
  • для столичних школярів та студентів буде доступна методологія blended learning (змішане навчання) на базі самої платформи Lingva.Skills (на цю технологію отримано відповідний гриф Міносвіти); запрошуємо всі бажаючі навчальні заклади абсолютно безкоштовно використовувати цю унікальну технологію при викладанні англійської мови - за консультацією та реєстрацією прохання звертатися до нашого координатора на info@lingva.ua (просимо вказати тему листа "Змішане навчання в столичних навчальних закладах"),
  • проведення Lingva.Show, а також наймасовішого уроку з англійської мови із встановленням рекорду (деталі будуть повідомлені пізніше). Участь у встановленні рекорду візьмуть лише зареєстровані користувачі.
  • вихід теле-рубрики «#КиївЗаговоритьАнглійською!» на ТРК «Київ»,
  • розробка рівня В2 на сайті, вдосконалення системи тестування, технічна та методологічна підтримка платформи також будуть забезпечені в рамках проекту.