Skip to content

Повернутися до усіх новин

Кві 13

Lingva Skills долучилась до роботи офіційної платформи з емоційної підтримки під час COVID-19!

  • 13 Кві 2020
ENGLISH SPEAKING CLUB!

Команда підтримала проєкт Віртуальної платформи з психологічної допомоги та емоційної підтримки КМДА й Освітнього Хабу міста Києва під час карантину COVID-19.

Відтепер кожен бажаючий зможе легко знайти посилання на сайт Lingva Skills на платформі www.moncenter.eduhub.in.ua, яка надає безкоштовні послуги не тільки киянам, а й жителям усієї України.

«Карантин – це прекрасна можливість не тільки проводити більше часу з близькими та рідними людьми, а й підвищити свої навички з вивчення англійської мови, яку досить часто відкладали у зв’язку з роботою та навчанням», - відмітив автор проєкту Lingva Skills, психолінгвіст та поліглот Віталій Зубков.

Віртуальна платформа має дуже просту навігацію. Зайшовши на сайт, кожен українець має можливість отримувати постійну безкоштовну емоційну підтримку, психологічну допомогу та онлайн навчання найзатребуванішим навичкам протягом всього терміну дії карантину викликаного пандемією коронавірусу. Також є можливість долучитись до спортивних тренувань, віртуальної екскурсії музеями України від світу та челенджів під час карантину.

«Ми активно працюємо над тим, щоб кияни могли отримувати якомога більше позитивних емоцій в цей складний період – отже постійно будемо додавати нові послуги до Віртуального порталу емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА і запрошуємо всіх небайдужих бізнесменів, волонтерів, меценатів, активних мешканців Києва приєднатись до цієї ініціативи та запропонувати власні послуги, якими можуть скористатись всі кияни», - підкреслила директорка Освітнього Хабу міста Києва Марія Богуслав.

Зараз як ніколи важливе не тільки фізичне здоров’я, а й ментальне, тож поширюйте інформацію про платформу серед близьких, друзів та колег.

Команда Lingva Skills